Yasal uyarı

Telif Hakkı

Telif hakkı İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. bütün haklarını saklı tutar. İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.’nin sayfasında bulunan metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları bu telif hakkına ve diğer fikir haklarına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez. İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. internet sayfaları telif hakkı üçüncü kişilere ait olan materyalleri içermektedir.

Ürün Değişiklikleri

Bu internet sitesinde yer alan ürün bilgileri, çizimler ve resimler, İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. internet sitelerine yönelik genel kullanım amacıyla hazırlanmış olabilir. Bu nedenle bazı ülkelerde bulunmayan, yerel piyasa ihtiyaçlarını karşılamaya veya ülke düzenlemelerini sağlamaya yönelik bilgiler ve/veya aksesuarlar ülkelere göre farklılık gösterebilir ve değişik spesifikasyonlar ile elde edilebilir.

İnternet sitesinde gösterilen herhangi bir ürün, renk, seçenek veya aksesuar ile bilgi almak istiyorsanız İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. ile temasa geçiniz.

 

Fiyatlar

Bütün fiyatlar öngörülen perakende satış fiyatlarıdır. Fiyatlar yayın tarihinde geçerlidir ve haber verilmeden değiştirilebilir.

Markalar

Aksi belirtilmedikçe, İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. internet sitesinde yer alan tüm markalar, model isimleri, şirket logoları ve amblemleri marka haklarına tabidir.

Lisanslar

İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. yenilikçi ve bilgilendirici bir internet sitesini yaratmayı hedeflemektedir. Bu yaratıcı çaba ile ilgili sizin de bizim olduğumuz kadar hevesli olduğunuzu umuyoruz. Ancak İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.’nin patent ve ticari markalar daha dahil olmak üzere kendi telif haklarını koruma durumunda olduğunu anlayış ile karşılayacağınızı bekliyoruz. Dolayısıyla bu vesile ile size ne bu internet sitesinin ne de sitede mevcut materyallerin İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.’nin telif haklarının kullanımı ile ilgili lisansın verilmediğini bildirmek isteriz.

İleriye Yönelik İfadeler

Bu internet sitesi, yatırım ilişkileri yayımları, yıllık ve geçici raporlar, genel görümler, prezentasyonlar, faaliyetler ile ilgili ses ve görüntü dosyaları (canlı ya da kayıttan) ve bu sayfada bulunan diğer dokümanlar İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından ileriye yönelik yapılmış açıklamalar ve ifadeler içermektedir. Bu sitede "öngörmek", "inanmak", "hesaplamak", "ummak", "planlamak", ve "tasarlamak" gibi ileriye yönelik ifadeler, İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.’nin ifade tarihindeki geleceğe yönelik görüşlerini yansıtmaktadır. Genel ekonomik ve ticari şartlardaki değişiklikler, rakip veya yeni ürünlerin ve servislerin piyasaya sürülmesi, ticari stratejik kararlardaki değişiklikler fiili sonuçların burada öngörülenlerden önemli ölçüde farklı olmasına sebep olabilir. İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.’nin gelecekle ilgili öngörüler ve terminler içeren bu ifadeleri güncelleme zorunluluğu yoktur.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir. Güncel ve geçerli bilgiler için bizimle temasa geçiniz.

Bu internet sitesi, İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.’nin kontrolünde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerir. Bu bağlantılar kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve bağlantılı herhangi bir sitenin içeriği İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir.


 
 

 

 

 

Bu iletişim formunda verdiğim kişisel verilerimin, kişisel verilerin korunması mevzuatı kapsamında İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. veri sorumlusu sıfatı ile işlenmesine yasal olarak aktarılması gereken resmi makamlara hukuki zorunluluklar nedeniyle ve ayrıca, şirketiniz tarafından uygun görülmesi halinde üçüncü parti firma destek hizmetleri kuruluşlarına aktarılmasına kişisel verilerin imha edilmesi prosedürü kapsamında İpekler Elektrik İnşaat ve Mühendislik Hizm. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından kullanım amacına uygun muhafaza süresinin bitiminde silinmesine, anonim hale getirilmesine, yok edilmesine onay veriyorum. İşbu iletişim formu kapsamında vermiş olduğum bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, yanıltıcı ve/veya yanlış yönlendirici olmadığını, vermiş olduğum bilgilerin yanlış, eksik, yanıltıcı ve benzeri nitelikte olduğunun anlaşılması halinde, tüm sorumluluğun tarafıma ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim.